Logo
   
 
тренинги киев

Тренинги

SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины
 
Стиль и дизайн

Ми надаємо послуги з розробки логотипу, фірмового стилю компанії та поліграфічної рекламної продукції.

Наш провідний спеціаліст в сфері графічного дизайну Роман Шостя - художник, графік, дизайнер.

Освіту отримав  в Українській Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури у Києві за спеціальністю художник-графік. Після закінчення якої вдосконалював майстерність навчаючись в асистентурі того ж ВУЗу за напрямком графічний дизайн. У 2000-2001 роках представляв Академію викладаючи графічний дизайн в одному з університетів Китаю.

В продовж навчання багаторазово приймав участь у міжнародних студентських програмах, пленерах в таких країнах як Німеччина, Греція, Польща, Угорщина.


Понад 20 років активно займається графічним дизайном. Пріоритетними напрямками є робота з візуалізації бренду: розробка фірмового стилю компанії та її рекламної поліграфічної продукції; співпраця з мережами ресторанів, з комплексним вирішенням пакету сервісно-рекламної поліграфічної продукції. Постійно надає консультаційні та професійні дизайнерські послуги розробникам web проектів.


Член національної спілки художників України.


Регулярно приймає активну участь у фахових міжнародних та українських виставках.


У 2011 році нагороджений золотим дипломом Всеукраїнської триєнале графічного дизайну «Брама Дизайну» в категорії «Плакат».


Виконані проекти: 
 
"Центр бизнес-технологий ТОТ"
тел./факс (044) 360-05-63,
МТС (095) 068 89 95,
Кyivstar (098) 471 58 67
E-mail: info@tot.com.ua
02660 Киев, ул. Е. Сверстюка, 19