пн, 20 квіт. | Вебінар

Антикризове управління бізнесом

Тривалість: 1,5 години Вартість: безкоштовно Тренер: Ольга Пестрецова-Блоцька
Реєстрація закрита
Антикризове управління бізнесом

Час і місце

20 квіт. 2020, 18:00 – 19:30
Вебінар

Деталі заходу

Наше життя — це поєднання елементів випадковості, нашого вибору і зумовленості. Зумовленість криз — в тому, що вони трапляються. Трапляються через логіку циклічного розвитку життя — все народжується і все вмирає. Це невіддільна складова розвитку. Нашим вибором буде те, вийдемо ми з кризи сильнішим чи слабшим, чи будемо ми до неї готові чи ні. 

Випадковістю є те, що стане спусковим гачком кризи — невідомий вірус, астероїд, суперечка Івана Івановича з Іваном Никифоровичем або... помах крила метелика. Головне інше — до криз потрібно бути готовим. Для того, щоб бути ефективним у кризі — потрібно тренуватися. Саме зараз у нас є унікальна можливість не умоглядно говорити про кризу, а спостерігати її в реальності. І можна не просто спостерігати, а побачити на практиці, які інструменти працюють, які підходи допомагають. 

Що буде в вебінарі:

• Причини криз 

• Критичні фактори антикризового успіху 

• Розуміння антикризового управління. Завдання антикризового управління 

• Антикризове управління і контроль; оперативний, тактичний і стратегічний рівень антикризового управління, необхідні елементи успіху 

• Управління інцидентами й наслідками; оповіщення і попередження 

• Як підвищити моральний дух персоналу і впевненість в процесі 

• Деякі підходи до оптимізації бізнес-процесів підприємства під час кризи. Пошук прихованих резервів 

Що отримає учасник вебінару — чек-лист готовності до кризи, тест «Стресостійкість в кризі».

Резюме бізнес-тренера

Ольга Пестрецова-Блоцька – PhD з економіки, доцент, експерт з операційного, організаційного розвитку компаній і фінансового аналізу, сертифікований бізнес-тренер, CEO консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ», співавтор економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z». Консультант Європейського Банку Реконструкції і розвитку щодо організаційного та процесного розвитку малого і середнього бізнесу. Впровадженні консалтингові проєкти за даним напрямом: впровадження LEAN (бережливих) технологій: системи 5S (організація робочого місця), технологій Кайдзен (оптимізація і розвиток бізнес-процесів); проведення хронометражів, фотографій робочого дня, нормування праці; постановка систем управлінського обліку і бюджетування та багато інших.

Реєстрація закрита

Поділитися