вт, 21 квіт. | Вебінар

Стартап і розробка бізнес-моделі

Тривалість: 1,5 години Вартість: безкоштовно Тренер: Ольга Пестрецова-Блоцька
Реєстрація закрита
Стартап і розробка бізнес-моделі

Час і місце

21 квіт. 2020, 16:00 – 17:30
Вебінар

Деталі заходу

Стартапи — це тимчасові структури, вони існують для пошуку відтворювальної й масштабованої бізнес-моделі. Найголовніше в стартапі — знайти бізнес-модель, яка забезпечить перехід від класної ідеї до  ефективного бізнесу, що працює. Можна, звичайно, сподіватися на випадковість, або удачу, або інші важливі чинники успіху стартапу. Але краще, знати систему, яка гарантуватиме вищу ймовірність успіху. Вона є.

Багато з нас є носіями класних, іноді божевільних, або зовсім божевільних ідей. Але не багатьом з нас дано так горіти своєю ідеєю, щоб вирішити зробити з неї бізнес. І зовсім небагатьом із нас дано знайти для свого стартапу успішну бізнес-модель. Інвестори усього світу активно шукають такі ідеї й таких людей. Іноді те, що здається божевільним тобі й твоєму оточенню, ринку "заходить". Іноді те, що тобі бачиться класним і супер потрібним — ринок і інвестор не бачать зовсім. Які правила, підходи та інструменти приведуть від ідеї до бізнес-моделі? 

Що буде в вебінарі:

  • Життєвий цикл стартапу, проєкту, підприємства
  • Як перевірити життєздатність ідеї стартапу
  • Поняття бізнес-моделі, що становлять елементи, опис та формування складових елементів бізнес-моделі стартапу.
  • Прогнозування попиту і продажів товару (послуги), проєкту
  • Власні й зовнішні джерела фінансування проєкту
  • Важливі показники для інвесторів

Що отримає учасник вебінару — чек-лист готовності стартапу і його бізнес-моделі 

Резюме бізнес-тренера

Ольга Пестрецова-Блоцька – PhD з економіки, доцент, експерт з операційного, організаційного розвитку компаній і фінансового аналізу, сертифікований бізнес-тренер, CEO консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ», співавтор економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z». Консультант Європейського Банку Реконструкції і розвитку щодо організаційного та процесного розвитку малого і середнього бізнесу. Впровадженні консалтингові проєкти за даним напрямом: впровадження LEAN (бережливих) технологій: системи 5S (організація робочого місця), технологій Кайдзен (оптимізація і розвиток бізнес-процесів); побудова бізнес-моделей і розробка бізнес-планів; проведення хронометражів, фотографій робочого дня, нормування праці та багато інших.

Реєстрація закрита

Поділитися