вт, 05 трав. | Вебінар

Управління особистими фінансами

Тривалість: 1,5 години Вартість: безкоштовно Тренер: Ольга Пестрецова-Блоцька
Реєстрація закрита
Управління особистими фінансами

Час і місце

05 трав. 2020, 18:00 – 19:30
Вебінар

Деталі заходу

Гроші — це як мед. Дуже «дивний предмет» - ось вони є, і ось їх тут же немає. Всім знайома ситуація. Зазвичай, говорячи про особисті фінанси та сімейний бюджет, більшість порадників фокусують увагу на те, як «притягувати гроші», збільшити доходи й ні в чому собі не відмовляти. Можна ще спробувати модні «фішки» - заговорити гроші так, щоб вони прямо в руки пливли. Вранці, перед роботою, уявляти себе під лавиною грошового потоку. Уважно слухати грошову інтуїцію, підкріплюючи проріканнями кришталевої кулі. Але, якщо при цьому не навчитися правильно розпоряджатися своїми коштами й складати свій бюджет, то, скільки б ви не заробляли — вам це не допоможе.

Людина, котра витрачає більше або все із заробленої 1000 гривень, знаходиться в точно такій же ситуації, що і людина, яка заробляє мільйон доларів і витрачає більше мільйона. Результат все одно «нуль» або «мінус». В управлінні особистими фінансами є свої правила, підходи та інструменти. 

Що буде в вебінарі: 

  • Гроші як інструмент 
  • Ставлення до фінансового ризику основні фінансові страхи 
  • Психологічні грошові типи людей 
  • Правила обліку особистих фінансів. облік витрат 
  • Правила здійснення покупок 
  • Комп'ютерний практикум обліку особистих фінансів 

Що отримає учасник вебінару — чек-лист готовності до ефективного управління особистими фінансами, тест «Твій психологічний грошовий тип». 

Резюме бізнес-тренера

Ольга Пестрецова-Блоцька – PhD з економіки, доцент, експерт з операційного, організаційного розвитку компаній і фінансового аналізу, сертифікований бізнес-тренер, CEO консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ», співавтор економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z». Консультант Європейського Банку Реконструкції і розвитку щодо організаційного та процесного розвитку малого і середнього бізнесу. Впровадженні консалтингові проєкти за даним напрямом: впровадження LEAN (бережливих) технологій: системи 5S (організація робочого місця), технологій Кайдзен (оптимізація і розвиток бізнес-процесів); проведення хронометражів, фотографій робочого дня, нормування праці та багато інших.

Реєстрація закрита

Поділитися