пн, 26 жовт. | конференц-зал ТОТ

Управління змінами

Тривалість: 2 дні (16 годин) Вартість участі одного спеціаліста (відкритий формат): 6780,00 грн Тренер: Ольга Пестрецова-Блоцька
Реєстрація закрита
Управління змінами

Час і місце

26 жовт. 2020, 10:00 – 27 жовт. 2020, 18:00
конференц-зал ТОТ, Київ, вул. Еспланадна, 28, 2 поверх, офіс 7

Деталі заходу

Ціль бізнес-тренінгу: навчитись планувати зміни та бути готовими до незапланованих змін в організації; набути набору навичок управління змінами.

 

Кому: менеджерам середнього і топ-рівнів, керівникам відділів, філій і підрозділів, менеджерам проєктів, проєктним командам, менеджерам зі змін та інновацій, менеджерам з операційних покращень, HR-менеджерам і HR-бізнес-партнерам, спеціалістам з оптимізації процесів й ефективності, власникам бізнесу.

Коротка програма тренінгу:

  1. Зміни в організаціях
  2. Основи управління змінами
  3. Управління організаційними змінами
  4. Методика управління змінами
  5. Досвід компаній в управлінні змінами
  6. Організація функції «управління змінами»

Після закінчення навчання кожен учасник отримує іменний сертифікат

Бонуси навчальної програми: 

  • перелік літератури на тему менеджменту змін
  • приклади опису бізнес-процесу управління змінами

Резюме бізнес-тренера

Ольга Пестрецова-Блоцька – PhD з економіки, доцент, сертифікований бізнес-тренер, експерт з операційного вдосконалення і впровадження бережливого виробництва, CEO консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ», співавтор економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z». Консультант Європейського Банку Реконструкції і розвитку щодо організаційного та процесного розвитку малого і середнього бізнесу.

Впровадженні консалтингові проєкти за даним напрямом: організаційний консалтинг; оптимізація організаційних і функціональних структур підприємств; оцінка та мотивація персоналу; розробка стратегії; побудова систем взаємодії міжфункціональних структур і багато інших.

 Детальна програма тренінгу за посиланням: Управління змінами

Реєстрація закрита

Поділитися