top of page

пн, 02 жовт.

|

Онлайн-курс

Фінанси для HR

Тривалість: 4 дні (16 год) Вартість: 8740 грн Спікер: Ольга Пестрецова-Блоцька

Реєстрація закрита
Дивитись інші події
Фінанси для HR
Фінанси для HR

Час та місце

02 жовт. 2023 р., 14:00 – 05 жовт. 2023 р., 18:00

Онлайн-курс

Про захід

Кому: всім HR-професіоналам, які бажають підвищити рівень знань з фінансів і економіки для більш ефективного виконання функцій HR-бізнес-партнерства та співпраці із внутрішніми клієнтами, а також працівникам фінансово-економічних департаментів для глибшого розуміння суті процесів і показників, відображених у HR-бюджетах.

Ціль бізнес-тренінгу: вивчити основи корпоративних фінансів, щоб розкрити взаємозв’язок фінансових показників і стратегії компанії з функцією управління персоналом, включаючи процеси HR-бюджетування і прийняття управлінських рішень.

Коротка програма тренінгу:

  1. Основні економічні поняття у житті менеджера з персоналу
  2. Можливі показники оцінки діяльності компанії, їх використання в управлінні персоналом
  3. Основні показники, які впливають на формування HR-бюджету
  4. Бюджет HR-підрозділу
  5. Обґрунтування фінансування при прийнятті управлінських рішень
  6. Аналіз і контроль виконання бюджету HR

Резюме бізнес-тренера

Ольга Пестрецова-Блоцька – PhD з економіки, доцент, експерт з операційного, організаційного розвитку компаній і фінансового аналізу, сертифікований бізнес-тренер, CEO консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ», співавтор економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z». Консультант Європейського Банку Реконструкції і розвитку щодо організаційного та процесного розвитку малого і середнього бізнесу. 

Впровадженні консалтингові проєкти за даним напрямом: внутрішній фінансовий аудит; супровід виходу IT компаній на IPO; оцінка вартості компанії; постановка системи оперативного фінансового обліку; постановка систем управлінського обліку і бюджетування та багато інших.

Детальна програма тренінгу за посиланням: Фінанси для HR

Поділитися

bottom of page