top of page

Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів

Подкасти набувають шаленої популярності в світі та вже встигли стати частиною нашої культури. #ШоТам підготували добірку найкращих українських подкастів на абсолютно різні теми. Від музики, психології й культури — до релігійних сект, інклюзії, фемінітивів та бізнесу.

 
Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів


Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів


Про що? Це проєкт редакторки Vertigo Олександри Поворозник та редакторки LiRoom Катерини Ятель, що виходить на «Радіо Поділ». Авторки обговорюють мову ненависті, дискримінацію та ставлення до психічних хвороб, намагаються зрозуміти, як проблеми суспільства впливають на наше життя, і в який спосіб люди можуть зробити світ краще.


З чого почати? Перший сезон подкасту складається з пілоту, чотирьох епізодів та бонусного запису з нагоди річниці смерті активістки Катерини Гандзюк. Тож радимо послухати всі випуски. Впоратися з цим вийде за дві з половиною години.


Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів


Про що? Подкаст від редакторок видання Wonderzine Україна Анни Хаєцької та Софії Пилипюк. Це розмови жінок із жінками про кар’єру, лідерство та гендерну рівність. Про особисте та професійне, про вибір та виклики перед сучасними жінками, пошук work-life balance, фемінітиви, визначення пріоритетів та рівноправ’я.


З чого почати? Слухати можна в довільному порядку, обираючи за темами або героями. Один епізод триває впродовж 40-45 хвилин та ідеально підійде для прослуховування на шляху до роботи чи додому.Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів


Про що? Це розмови про психологію від сертифікованого гештальт-терапевта Іллі Полудьонного та редактора київського видання The Village Україна Марка Лівіна. Розмови прості, без складної термінології чи малозрозумілих кейсів. Про емоції, почуття та ситуації, знайомі кожному з нас.


З чого почати? Подкаст має вже три сезони, і кожен об’єднаний спільною темою. Радимо слухати з самого початку, аби дослідити всі теми поетапно. Перша частина присвячена емоціям та стартує зі злості. Чому б не почати з цього?

Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів

Про що? Подкаст про навчання та життя в США та інших країнах світу. Це історії про нові можливості, технології для розвитку та скіли, яких від нас вимагає сьогодення. Авторки Нарміна Стрішенець та Лала Зінкевич запевняють, що програма підійде для кожного, хто прагне розширити власні кордони та професійно зростати.


З чого почати? Радимо почати з першого епізоду про освіту в США та разом із авторками поступово знайомитися з особливостями навчання та життя за кордоном. Особливо радимо послухати випуск «Про можливості та несподівані особливості життя та навчання в Канаді».


Замість музики — історії та розмови: 5 найкращих українських подкастів

Про що? Історії підприємців та новаторів, які змінюють ринок. Про побудову спільнот, ціннісний бізнес та управління системами. Кожен випуск – розмова із засновником бізнесу чи громадської організації. Спікери діляться власними історіями успіху, поглядами та підходами. Особливо радимо послухати підприємцям, які потребують мотивації, а також кожному, хто прагне відкрити власну справу.


З чого почати? Гортайте список епізодів та обирайте найближчі для себе теми. Нам сподобалися випуски «Війна поколінь Z: як 20-річні студенти змінюють ринок классіфайдів в Україні», та «Як зробити інновації інклюзивними».

 

Джерело: #ШоТам

Komentarze


bottom of page