top of page

Книги про бізнес, які варто прочитати кожному

Всі керівники успішних нині компаній колись були початківцями, які тільки мріяли побудувати прибутковий бізнес. Кожен лідер колись пробував керувати персоналом, робив помилки і вчився на них. Реальний досвід цих людей становить величезну цінність як для новачків у бізнесі, так і для досвідчених підприємців, які прагнуть не просто утримувати на плаву свою компанію, але і вести її до лідерства на ринку.

Книги про бізнес
 

1. «Rework» Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон. Ця книга про те, як почати новий бізнес і покращити наявний. Навіть якщо він ведеться паралельно з основною роботою. Як змінити свої погляди на роботу і стати більш вільним, і чи потрібно насправді вчитися на своїх помилках.


2. «Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес», Кріс Ґільбо. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід.


3. «Від хорошого до великого. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні» Джим Коллінз. Ключ до успіху автор бестселера, що вийшов накладом понад 10 мільйонів примірників, бачить в правильному, конструктивному мисленні, в несподіваних і сміливих рішеннях.


4. «Стартап без бюджету», Майк Міхалович. Ця книга для тих, у кого немає за плечима ангела з серйозною фінансовою підтримкою. Вона для тих, хто починає свою справу з вкрай обмеженими ресурсами. Для тих, кому першим офісом служить кав’ярня в центрі міста. Ця книга незамінна для тих, хто вирощує стартап, для тих, хто збирається запустити стартап і мучиться сумнівами, і для всіх, хто хоче, щоб їх компанія зберігала свій драйв.


5. «Стартап без помилок», Ерік Райз. Саме завдяки цій книжці навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза — успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів.

 

Comments


bottom of page