Книги про бізнес, які варто прочитати кожному

Всі керівники успішних нині компаній колись були початківцями, які тільки мріяли побудувати прибутковий бізнес. Кожен лідер колись пробував керувати персоналом, робив помилки і вчився на них. Реальний досвід цих людей становить величезну цінність як для новачків у бізнесі, так і для досвідчених підприємців, які прагнуть не просто утримувати на плаву свою компанію, але і вести її до лідерства на ринку.

Книги про бізнес
 

1. «Rework» Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон. Ця книга про те, як почати новий бізнес і покращити наявний. Навіть якщо він ведеться паралельно з основною роботою. Як змінити свої погляди на роботу і стати більш вільним, і чи потрібно насправді вчитися на своїх помилках.


2. «Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес», Кріс Ґільбо. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід.


3. «Від хорошого до великого. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні» Джим Коллінз. Ключ до успіху автор бестселера, що вийшов накладом понад 10 мільйонів примірників, бачить в правильному, конструктивному мисленні, в несподіваних і сміливих рішеннях.


4. «Стартап без бюджету», Майк Міхалович. Ця книга для тих, у кого немає за плечима ангела з серйозною фінансовою підтримкою. Вона для тих, хто починає свою справу з вкрай обмеженими ресурсами. Для тих, кому першим офісом служить кав’ярня в центрі міста. Ця книга незамінна для тих, хто вирощує стартап, для тих, хто збирається запустити стартап і мучиться сумнівами, і для всіх, хто хоче, щоб їх компанія зберігала свій драйв.


5. «Стартап без помилок», Ерік Райз. Саме завдяки цій книжці навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза — успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів.

 

Джерело