top of page

Project GR00T від NVIDIA

Нещодавно NVIDIA представила проєкт GR00T – універсальну базову модель для людиноподібних роботів, а також новий комп’ютер Jetson Thor на кристалі (SoC) NVIDIA Thor.

 
Project GR00T від NVIDIA

Також компанія презентувала значні оновлення робототехнічної платформи NVIDIA Isaac, включаючи базові моделі генеративного ШІ, інструменти для симуляції та інфраструктуру робочого процесу ШІ.


Роботи на базі GR00T, що розшифровується як Generalist Robot 00 Technology, будуть здатні розуміти мову та імітувати рухи, спостерігаючи за діями людини. У своїй доповіді Хуанг продемонстрував кілька таких роботів.


"Jetson Thor" — це потужний комп'ютер, який забезпечує роботу генеративного штучного інтелекту. Він базується на одній з ІІ-мікросхем Nvidia та забезпечує роботам достатню обчислювальну міць для виконання складних завдань та взаємодії з людьми та машинами.


SoC включає графічний процесор наступного покоління на базі архітектури NVIDIA Blackwell із Transformer Engine (TE), що забезпечує 800 терафлопс 8-бітної продуктивності ШІ з плаваючою комою для запуску мультимодальних генеративних моделей ШІ, таких як GR00T.


NVIDIA також анонсувала Isaac Manipulator та Isaac Perceptor – колекцію попередньо навчених моделей, бібліотек та еталонного обладнання для робототехніки.Isaac Manipulator пропонує можливості модульного ШІ для роботизованих рук із колекцією базових моделей та бібліотек з GPU-прискоренням.


Технологія забезпечує прискорення планування траєкторії у 80 разів. Серед перших партнерів екосистеми: Yaskawa, Universal Robots, компанія Teradyne, PickNik Robotics, Solomon, READY Robotics та Franka Robotics.

 

Джерело: NVIDIA

Comments


bottom of page