top of page

Продавати на Amazon без комісії — компанія продовжила пільгові умови для українців

Компанія Amazon продовжила пільгові умови для українських підприємців ще на рік.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 
Продавати на Amazon без сплати комісії — компанія продовжила пільгові умови для українців

Підприємці не сплачуватимуть комісію завбільшки 7–17% за кожен проданий товар. Це рішення Amazon допоможе українському бізнесу активніше розвиватися, масштабуватися на міжнародний рівень та підсилювати бренд України за кордоном.


Нагадаємо, торік компанія Amazon скасувала комісію для українських підприємців. Також компанія надає Україні 75 млн доларів підтримки — було підписано меморандум про співпрацю на 2023 рік.


На початку повномасштабної війни Amazon AWS одними з перших допомогли втримати цифрову інфраструктуру країни. Компанія надала сервіси на мільйони доларів для зберігання близько 100 державних реєстрів. Це дозволило працювати реєстрам навіть під час російських обстрілів та аварійних відключень електрики, а українцям — отримувати держпослуги онлайн.


Мінцифра продовжує співпрацю з Amazon у сфері хмарних технологій. Дія з перших днів повномасштабного вторгнення зберігає в AWS копію серверної системи застосунку та щодня створює резервні копії. Це робить Дію та цифрову державу в цілому більш стійкою. Тому що хмарну інфраструктуру неможливо знищити ракетою.


Також компанія допомагає навчити тисячі українців IT-спеціальностей.

 

Джерело: #ШОТАМ

Comments


bottom of page