top of page

Всесвітній економічний форум 2023 та Україна

53-й Всесвітній економічний форум у Давосі, що відбувався 16−20 січня, став майданчиком для безпрецедентної єдності політиків та бізнес-еліт навколо підтримки України. Можливості інвестування в Україну обговорювалися на закритому круглому столі для інвесторів.

 
Всесвітній економічний форум 2023 та Україна

Круглий стіл тільки для інвесторів був ініційований UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association) у партнерстві з Aventures Capital.


Серед учасників були такі відомі та визнані фонди, J.P.Morgan, Morgan Stanley, ff Venture Capital, PensionDanmark та інші інвестори.


Під час круглого столу обговорювався План реконструкції UVCA, який підкреслює можливість залучення капіталу до 12 орієнтованих на Україну венчурних фондів, які є членами UVCA. Розміщення капіталу у фондах, які вже працюють у країні та мають базові знання та інсайдерську інформацію, може бути простим та ефективним способом виходу на такий складний, але дуже перспективний ринок, як Україна.


Війна триває, але більшість перспективних венчурних капіталістів уже готуються приєднатися до першої хвилі тих, хто скористається ресурсами та можливостями України, країни, яка здивувала світ своєю стійкістю, цілісністю, хоробрістю, креативністю і бажанням досягти успіху.


Учасники круглого столу підтримали ідею спільного інвестування з фондами, орієнтованими на Україну, які продовжують свою діяльність у нинішніх умовах. Спільне інвестування – це додатковий спосіб збалансувати ризики, приєднавшись до інсайдерів ринку, які вже добре знають ситуацію, її ризики та можливості.


Крім того, було представлено різноманітні ініціативи приватизації та можливості від Фонду державного майна України, які були дуже добре сприйняті інвесторами. Україна вперше продемонструвала таку відкритість для міжнародного бізнесу, надаючи доступ до ресурсів і можливість використовувати цей простір як "полігон" для найбільш інноваційних рішень.


Загалом участь у реалізації різноманітних інноваційних проєктів реконструкції та відновлення в Україні оцінюється в 1 трильйон доларів.


 

Джерело: UVCA

 
Найближчі події Центру бізнес-технологій ТОТ


Comentários


bottom of page