top of page

Розвиток інтермодального сполучення між Україною та країнами Європи

“Укрзалізниця” та німецька логістична компанія VTG домовилися про розвиток інтермодального сполучення між Україною та країнами Європи, повідомляє trans.iNFO.

 
Розвиток інтермодального сполучення між Україною та країнами Європи

Між “Укрзалізницею” та німецькою логістичною компанією Global asset and logistics company (VTG GmbH) підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.


Директор з комерційної роботи та логістики АТ “Укрзалізниця” Тимофій Мураховський зазначає, що співпраця з VTG буде спрямована на розвиток інтермодального сполучення між Україною та країнами Європи. Такі перевезення мають низку переваг для клієнтів, зокрема, ритмічність, прогнозований час і вартість перевезень, та дозволяють інтегрувати залізничні перевезення з території України в європейський простір.


Для інтеграції вантажних залізничних перевезень в європейську систему “Укрзалізниця” планує запровадити сучасні технологічні рішення. Зокрема національний перевізник вантажів та пасажирів розглядає можливість впровадження технологічної розробки іспанської компанії Tria – вагонних візків з розсувною системою, що дозволить переходити з колії шириною 1435 мм на колію 1520 мм.


У планах “Укрзалізниці” – розвиток залізничних перевезень в Європі, що під час виставки Transport logistic 2023 у Мюнхені компанія й обговорювала з представниками PKP Cargo, EP Logistics та Словенськими залізницями. В межах виставки “Укрзалізниця” також домовилася про співпрацю з Литовськими залізницями та з польською компанією LAUDE SMART INTERMODAL S.A., підписала відповідні меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво.

 

Джерело: trans.iNFO.

Comentários


bottom of page