top of page

Грант на 10 тисяч євро. ZMINA: Rebuilding

Близько 407 тисяч гривень (10 тисяч євро) можуть отримати українці, які створять та продемонструють культурні, мистецькі та креативні проєкти, які сприяють, просувають або стимулюють публічний дискурс про “відбудову”. Участь можуть взяти представники та представниці культурного сектору, а також державні чи приватні особи, що працюють з культурними інституціями. Про це повідомляє платформа IZOLYATSIA. Platform for cultural initiatives.

 
Грант на 10 тисяч євро. ZMINA: Rebuilding

Вимоги до індивідуальних заявників та заявниць:

 • повинні мати щонайменше два роки професійного досвіду в мистецькому, культурному або креативному секторах *;

 • мають знаходитись на території України або за її межами. Особи, які перебувають на територіях Республіки Білорусь, Російської Федерації, окупованих Російською Федерацією територіях України або інших країн, грузинських територіях Абхазії та Південної Осетії, які не контролюються грузинським урядом не мають права подавати заявку;

 • повинні бути не молодше 18 років на день закінчення терміну подачі заявок, та мати громадянство України;

 • мати статус фізичної особи-підприємця (ФОП) або діяти як індивідуальні творчі працівники без такого статусу **.

* досвід роботи в мистецькому, культурному чи креативному секторах має бути описаний в аплікаційній формі з посиланнями на відповідний досвід та підтверджений необхідними документами, визначеними для цієї хвилі програми національних проєктів.

** індивідуальні творчі працівники, які здійснюють свою мистецьку, культурну або творчу діяльність одночасно з іншою офіційною роботою, мають право на отримання гранту.


Вимоги до організацій:

 • повинні мати щонайменше два роки професійного досвіду роботи в культурі, мистецтві або креативному секторі (без обмеження дати реєстрації);

 • повинні мати місцеперебування в Україні, але за межами тимчасово окупованих територій України.

* досвід роботи в мистецькому, культурному чи креативному секторах має бути описаний в аплікаційній формі з посиланнями на відповідний досвід та шляхом завантаження необхідних документів, визначених для цієї хвилі програми національних проєктів.  


Національні проєкти мають включати:

 • реалізацію всіх активностей в Україні;

 • проведення мінімум однієї публічної події з обговорення на тему “відновлення”;

 • включати проведення одного масштабного заходу з презентацією проєкту;

 • включати як створення, так і презентацію мистецьких творів в рамках проєкту (може відбуватися одночасно);

 • включати активну співпрацю з чітко визначеними локальними громадами, включаючи місцеву владу, архітекторів, місто будівельників та інших спеціалістів.Кінцевий термін подання: 7 лютого, 2024 року до 23:59.

Оцінювання конкурсних заявок відбуватиметься до кінця лютого 2024 року, а про результати оголосять у квітні.

 

Джерело: IZO.Platform

bottom of page