top of page

Гранти для власної справи: новинки

Вашій увазі підбірка новеньких можливостей для початку власної справи та розвитку уже існуючих бізнесів.

Гранти для власної справи: новинки
 

20 грантів на загальну суму до 10 млн грн на свою справу від «Епіцентру»


«Епіцентр» вирішив підтримати власників малого та середнього бізнесу: як теперішніх, так і майбутніх підприємців. Тож у кожного є шанс виграти до 500 000 грн на реалізацію своєї бізнес-ідеї. Вона має бути конкурентоспроможною та актуальною. Всі грантові заявки незалежна бізнес-комісія оцінить на відповідність.


Щоб зареєструвати свою бізнес-ідею, необхідно додати до грантової заявки чек із будь-якого ТЦ «Епіцентр» або онлайн-замовлення в інтернет-магазині еpicentrk.ua на суму від 1500 грн. Після цього організатори оберуть півфіналістів через random.org серед заявок, попередньо схвалених незалежною бізнес-комісією. У кожному сезоні 10 конкурсантів змагатимуться за 5 грантів сумою до 500 000 грн. Будь-хто з півфіналістів може отримати також приз глядацьких симпатій. Приз отримає той, хто за один тиждень голосування набере найбільшу кількість вподобань за свій ролик-відеопрезентацією на YouTube.


Дедлайн: (чотири етапи) 5 липня, 26 липня, 16 серпня, 4 вересня.

 

Досвід ЄС у програмі обміну для підприємців


Erasmus for Young Entrepreneurs – це програма обміну для підприємців: бізнесмени-початківці відвідають європейських менторів, успішні власники бізнесу – запросять менш досвідчених колег з Європи до себе. Протягом 1–6 місяців ви працюватимете пліч-о-пліч. На вас чекає обмін досвідом, дослідження іноземного ринку та ділові знайомства з професіоналами з інших країн Європи.


Дедлайн: 1 вересня.

 

Акселератор для підприємців у сфері медіа


Media Development Foundation проводить новий медіаакселератор для головних редакторів та CEO українських регіональних медіа. Учасники прослухають 32 тренінги та воркшопи протягом 3 лекційних модулів з вересня по грудень. А також отримають персональних менторів, які допоможуть налагодити процеси в редакції та налаштувати монетизацію.  Між тренінгами в учасників будуть мітапи, зустрічі з експертами, нетворкінг та залучення в спільноту медіаменеджерів. Програма буде проходити в офлайн та онлайн-форматі.


Дедлайн: 26 липня.

 

Тренінги від Центру бізнес-технологій ТОТ формують в учасників комплексний підхід, як на практиці використати отримані знання для підвищення ефективності бізнесу. Перегялянути найближчі освітні заходи Центру можна за посиланням: події.

Komentarai


bottom of page